Përplasje tek Drejtoria e Policisë, hidhet gaz lotsjellës për të shpërndarë protestuesit (Foto+Video)

Përplasje tek Drejtoria e Policisë mes protestuesve dhe efektivëve. Mësohet se për të shpërndarë turmën e qytetarëve, policia ka hedhur gaz lotsjellës. Ndërkohë, që për të qetësuar situatën ka ndërhyrë dhe FNSH.

Deri më tani janë shoqëruar disa persona në polici. “StraTirana” ka sigruruar pamje nga protesta përpara Drejtorisë së Policisë.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.