Liga e Kampionëve vazhdon me tetë super sfida,kryesore Manchester United – PSG

Sonte (12.02.2020) do zhvillohen tetë super sfida në kuadër të xhiros së pestë së fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve.Përballja më e ‘zjarrtë’ do jetë mes Manchester Unitedit dhe PSG-së, që zhvillohet në “Old Trafford”.
Ndeshje interesante do jetë edhe mes Borussia Dortmundit dhe Lazios, skuadra që ende nuk e kanë siguruar kualifikimin për më tutje.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.