Çudi urbane në Tiranë/ Vajza zhvishet në mes të rrugës

Veprimi i një vajze në Tiranë ka habitur qytetarët.

Ajo ka dalë nga një dyqan në kryeqytet, dhe, duke sfiduar temperaturat e ulëta, ka hequr rrobat, më pas ka ulur pantallonat, duke dalë vetëm me të brendshme në mes të rrugës.

Më pas ka ngritur edhe bluzën duke zbuluar gjoksin.

Në një moment, vajza fillon të kërcejë në trotuar, me lëvizje provokuese dhe duke mbajtur duart në pjesët intime.

Ndërkohë, qytetarë të pranishëm janë shokuar nga ajo çfarë i panë sytë, duke vendosur duart në kokë.

Çudi urbane në Tiranë/ Vajza zhvishet në mes të rrugës, qytetari duart në kokë
Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.