Archive

Paris Saint-Germaini dhe Manchester City zhvillojnë

Sipas raportimeve nga “Indipendent”, Paris Saint-Germain

Çmenduri e paimagjinueshme për Lionel Messin

Gigio Donnarumma tashmë do të nënshkruajë

Paris Saint-Germain ka konfirmuar zyrtarisht transferimin