Trajneri i Kombëtares: Ky është grupi më i keq që mund të na binte

Shqipëria ka mësuar ditën e sotme kundërshtarët për eliminatoret e “Katar 2022”, teksa ndodhemi në Grupin I, me skuadrën e Anglisë, Polonisë, Hungarisë, Andorrës dhe San Marino.

Për shortin ka folur edhe trajneri i Kombëtares, Edi Reja, i cili u shpreh: “Ky është grupi më i keq që mund të na binte. Ai i Kroacisë ishte më i përshtatshëm, ndërsa ai i Danimarkës do të ishte ideali. Është në grup i vështirë, thuajse i pamundur, por ne nuk dorëzohemi. Do luajmë mundësitë tona”.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.