Sporti në zi/ Ndërron jetë ish-sportisti shqiptar, kampion i mundjes

Dikur ka qenë kampion në sport dhe një emër i dashur për korçarët dhe gjithë vendin. Petrit Dushku, sportist i mundjes, ndërroi jetë sot.

Lajmi i hidhur ka shokuar miqtë e sportdashësit e Dushikut. Dikur ai ishte kampiom në sportin e mundjes me ekipin e Skënderbeut për kategorinë e peshave të lehta.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.