Shtyhen dy super ndeshje të La Liga

Federata spanjolle ka vendosur të shtyje dy ndeshje këtë fundjavë.

Të dielën në orën 18:30 ishte planifikuar të luhen dy përballjet, Granada-Atletico Madrid dhe Real Madrid-Athletic Bilbao, por do të luhen në një datë tjetër.

Ndeshjet janë shtyrë për shkak të dueleve që po luhen në kualifikimet e Kupës së Botës në Amerikën e Jugut.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.