Shorti i Europa League: United-Milan supersfida

Është hedhur shorti i raundit të 1/8 të Europa League. Duele të forta dhe tepër interesante, teksa skuadra që fiton këtë kompeticion mund të luajë në Champions League sezonin e ardhshëm. Goglat vendosën këto çifte si më poshtë:

Europa League: Duelet e raundit të 1/8

AJAX- YOUNG BOYS
DYNAMO KYIV-VILLAREAL
ROMA-SHAKHTAR DONETSK
OLYMPIACOS-ARSENAL
DINAMO ZAGREB-TOTTENHAM
MANCHESTER UNITED-MILAN
SLAVIA PRAHA-RANGERS
GRANADA-MOLDE

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.