Shokuese/ Eriksen humb ndjenjat në fushë, ndërpritet ndeshja e EURO 2020

Christian Eriksen i ka trembur të gjithë në ndeshjen Danimarkë-Finlandë. Ai ka rënë pa ndjenjë në tokë dhe në fushë kanë zbritur mjekët.

Ndeshja është ndalur dhe nuk dihet ende gjendja e mesfushorit të Interit.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.