Shifrat ende të bardha, Tirana ‘vuan’ në Luksemburg

Dudelange 0-0 Tirana

Tirana dhe Dudelange përballen në Luskemburg për turin e parë kualifikues të Champions League. Bardheblutë kërkojnë një rezultat pozitiv në ndeshjen e parë, për të synuar kualifikimin.

Minutë pas minute:

22- Tirana provon të dalë, por e ka të pamundur. Vazhdon 0-0 takimi.

15- Sinani i afrohet golit, por ndal gjithçka Bekaj.

10- Vendasit insistojnë me aksione tejet interesante nga krahët. Ekipi i Shehit qëndron në prapavijë.

1- Nis ndeshja.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.