Pobega nënshkruan kontratën e re me Milanin

Milani nuk ka humbur kohë dhe ka rinovuar me një nga produktet e akademisë, të cilin e ka huazuar për t’u rritur.

Bëhet fjalë për Tommaso Pobega, i cili besohet se sivjet do të ketë hapësura dhe do të luajë me kampionët e Italisë.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.