COVID-19 i merr jetën ish-trajnerit të Shqipërisë

Është ndarë nga jeta në moshën 87-vjeçare ish-trajneri i Shqipërisë, Oto Bariç.

Ish-tekniku veteran i futbollit kroat dhe ecropian vdiq prej koronavirusit, në një klinikë të Dubvravës, në Kroaci.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.