Miqësorja Çeki-Shqipër, Masopust ndëshkon Selmanin

Me fillimin e pjesës së dytë, të dy skuadrat janë munduar të krijojnë mundësi për të shënuar ndaj kundërshtarit.

Lojtarët kuq e zi, kishin më shumë koordinim duke patur edhe raste për të kaluar në avantazh.

Por është dashur minuta e 67, kur lojtari çek Masopust ka ndëshkuar Shqipërinë me një goditje nga jashtë zone që shkoi në këndin e poshtëm të portës.

Menjëherë kanë reaguar lojtarët tanë dhe ka qenë përsëri Cikalleshi e më pas Manaj që kanë rrezikuar portën çeke.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.