Me COVID-19 Armando Broja, izolohet direkt ditën e ndeshjes

Armando Broja është lojtari i radhës që preket nga COVID-19. Sulmuesi i Vitesse humbet ndeshjen e sotme me Hereenven, pasi tamponi i radhës e ka nxjerrë pozitiv.

Broja po kalonte një formë të mirë dhe tashmë i duhet të izolohet dhe pasi të dalë negativ mund të bashkohet me skuadrën.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.