Leicester-Man. Utd mbyllet në barazim. Ja mundësitë për rivalët

Ndeshja më interesante e javës së 15-të në Premier Ligë (Angli), ajo mes Leiceter City-t dhe Manchester United përfundoi në barazim 2-2.

Miqtë edhe pse kaluan dy herë në avantazh nuk arritën ta mbronin atë. Një mundësi kjo për rivalët që të afrohen dhe Liverpuli të shkëputet më shumë nga ndjekësit.

Skuadra e Klopp-it do të presë të dielën skuadrën e West Bromwich.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.