Legjenda fundos Realin

Legjenda fundos Realin: Skuadra më e keqe e parë ndonjëherë!

Chelsea ka eliminuar Real Madridin në gjysmëfinalet e Champions League.

Një sukses i merituar për londinezët, që ka lënë një shije të hidhur në gojën e Zidane dhe ambientit madrilen. Legjenda e futbollit anglez Gary Lineker nuk i ka kursyer kritikat ndaj Los Blancos.

“Më fund Chelsea e ka kaluar gjymsëfinalen. Kanë qenë të shkëlqyer dhe shumë herë më mirë se rivalët. Besoj se ky Real është Real-i më i keq që kam parë ndonjëherë…”.

Share With:
Tags
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.