Immobile, pozitiv me Covid-19. Mungon ndaj Venezia-s

Covid-19 prek edhe Lazion.

Ciro Immobile ka rezultuar pozitiv pas testit që iu nënshtrua. Sulmuesi italian ishte në karantinë, pasi më herët kishte dalë pozitive bashkëshortja e tij, Jessica.

Immobile ishte vetëkarantiuar duke i qëndruar larg qendrës stërvitore për një javë.

Pasi humbi sfidën me Genoa, Immobile humbet edhe transfertën me Venezia. Immobile raportohet se është mirë dhe nuk ka simptoma.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.