Kupa e Shqipërisë, ‘ruleta ruse’ kalon në fazën tjetër Skëndërbeun

Në sfida mes Skëndërbeut dhe Bylisit është mbyllur koha e rregullt me rezultatin 2-2, ndeshje e vlefshme për “Kupën e Shqipërisë”.

Ndërsa janë dashur penalltitë për të përcaktuar edhe skuadrën që kalon në turin tjetër.

“Ruleta ruse” nxori fitues skuadrën e Skëndërbeut që do të përballet me Teutën në çerekfinale, ku kjo e fundit arriti të mposhte Korabin me rezultatin 2-0.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.