Kukësi bën përforcimin e parë në merkato

Emiljano Musta pritet që të zyrtarizohet te Kukësi. Mbrojtësi i krahut të majtë ka gjetur akordin me verilindorët.

Ditën e sotme u zyrtarizua largimi nga Partizani. Nuk ka vonuar rikthimi te Kukësi, vetëm gjashtë muaj. Trajner Diego Longo e donte shumë një mbrojtës të majtë dhe drejtuesit ia kanë plotësuar dëshirën.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.