Juventusi e bind Kostic, tani radha e milionave për Frankfurt

Juventusi ka arritur marrëveshjen me Filip Kostic, anësorin e majtë që ka edhe një vit kontratë me Eintracht Frankfurt.

Drejtuesit e bardhezinjve ishin në kontakt me përfaqësuesit e lojtarit dhe gjetën gjuhën e përbashkët.

Tashmë Juventusi duhet të bëjë të njëjtën gjë me Eintracht Frankfurt, që kërkon rreth 15 milionë euro për kartonin e Kostic. 

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.