Itali e pandalshme, Insigne i shënon të tretin Turqisë

Italia ka hipotekuar fitoren ndaj Turqisë. Azurrët kanë shënuar edhe golin e tretë kundër turqve, me anë të Lorenzo Insignes në minutën e 79-të. Cakir gabon në pasim, Azzurrët rikuperojnë topin dhe me një seri pasimesh të shpejta e dërgojnë te Lorenzo Insigne i cili e çon atë në rrjetë. Turqi-Itali 0-3.

Share With:
Tags
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.