Ish-yllit të NBA i vjedhin 100 mijë dollarë

Jo vetëm futbollistët e pësojnë prej hajdutëve. Tashmë e ka pësuar yllii NBA, ish-basketbollisti Vince Carter.

Hajdutët i janë futur në shtëpinë e tij në Atlanta dhe i kanë vjedhur 100 mijë dollarë, sikurse bëjnë me dije mediat në SHBA.

Carter i mbante paratë në një dollap dhe policia ka gjetur gjurmë gishtash të personit të dyshuar që vodhi paratë.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.