FIFA publikon datën e hedhjes së shortit për kombëtaret evropiane për Play-off të “Katar 2022”

 Ndeshjeve të grupeve po i vjen fundi dhe tashmë do të ndahen se cilat ekipe do të futen në play-off.

10 ekipet e para të grupeve do të kualifikohen direkt për Katar 2022, ndërsa 12 ekipet e vendeve të dyta do të ndeshen në play-off për tre biletat finale për të vazhduar rrugëtimin në Katar 2022.

Shorteu për play-off Katar 2022, do të mbahet në Zurich të Zvicrës, më datë 26 nëntor ora 17:00.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.