Euro 2020/ Turqi-Itali në Olimpico, 45′ e para mbyllen në barazim

Në “Olimpico” të Romës sapo ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes hapëse të Kampionatit Europian mes Turqisë dhe Italisë.

Me gjithë presingun e italianëve, gjatë 45 minutave të para, nuk pati asnjë gol.

Në tabelën e mëposhtme mund të shihni statistikat e fraksionit të parë të lojës, i cili u mbyll 0-0.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.