“Euro 2020″/ Suedi-Slovaki, mbyllet pjesa e parë pa gola

Ka përfunduar në barazim pa gola pjesa e parë e ndeshjes mes Suedisë dhe Sllovakisë, e vlefshme për grupin E në Kampionatin Europian.

Fraksioni i parë i lojës ka qenë mjaft i vakët, me skuadrat që më shumë kanë menduar të mbrohen se sa të krijojnë raste për gol.

Share With:
Tags
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.