E veçanta e UEFA për “Euro 2020”, arbitrit i dorëzohet topi me makinë (video)

“Euro 2020” ka nisur me ndeshjen Turqi-Itali, në “Olimpico” të Romës. Pas ceremonisë spektakolare nisi edhe beteja në fushë.

Një e veçantë e regjistruar është mënyra se si topi shkon tek arbitrat e ndeshjes.

Videoja, teksa topi shfaqet mbi një makinë elektronike dhe shkon drejt arbitrit, është bërë virale në rrjetet sociale.

Share With:
Tags
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.