Tirana shënon me penallti, mbyllet pjesa e parë 1-0

Është mbyllur pjesa e parë në “Air Albania” midis Tirana-Partizani me rezultatin 1-0.

Një ndeshje me intesitet të lartë dhe plot emocione.

Tirana ka shënuar në minutat shtesë të pjesës së parë me një penallti të akorduar nga VAR.

Vesel Limaj ekzekuton saktë penalltinë dhe kalon në avantazh Tiranën.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.