Durrsakët “peshkojnë” në Kosovë/ Teuta nënshkuan me qëndërmbrojtësin e Drenicës

Teuta e ka gjetur qendërmbrojtësin që kërkonte. Harallamb Qaqi, pas eksperiencës me Drenicën në Kosovë, rikthehet në Abissnet Superiore.

Mbrojtësi, i cili ka qenë pjesë e Partizanit dhe spikati më pas me Laçin, ka luajtur edhe me Kukësin, Kamzën dhe Skënderbeun në elitën e futbollit shqiptar.

Mbrojtësi 28-vjeçar është vënën nën urdhrat e trajneri Edi Martini dhe pritet që Teuta të dalë me njoftim për zyrtarizimin e tij. 

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.