Champions League/ Rezultate surprizë në pjesët e para

Kanë përfunduar pjesët e para në ndeshjet e mbrëmjes së Champions League.

Interes shfaq supersfida e yjeve mes PSG dhe Manchester City. Parisienët e mbyllin pjesën e parë në avantazh 1-0.

Po me të njëjtin rezultat, Milani po fiton në “San Siro” ndaj Atletico Madridit.

Surpriza ndodh në Madrid, ku Reali po humbet ndaj Sherif Tiraspol, ashtu sikurse edhe Leipzig po mundet në shtëpi nga Club Brugge.

Më poshtë mund të shihni rezultatet e pjesëve të para.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.