Video/ Bayern Munchen shënon dhe nënshtron totalisht Barcelonën

Bayern Munchen është duke e mposhtur Barcelonën në mes të “Camp Nou”.

Pas 34 minutave lojë, pas disa tentimeve, mysafirët e gjetën golin e epërsisë.

Thomas Muller arriti që të shënojë për 1-0, pak edhe me ndihmën e Eric Garcia, që e devijoi topin, që ka nxjerrë jashtë loje Ter Stegen.

Një gol i rëndë për këtë ndeshje, me Barcelonën, që tashmë duket pa magji dhe është shndërruar në një ekip normal, i pafuqishëm ndaj një makinerie si Bayern.

Pjesa e parë është mbyllur në këto shifra, në ndeshje ra në sy mefshtësia totale e ekipit të Barcelonës, e cila nuk arriti të organizonte një sulm të rrjedhshëm.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.