Zbulohen emrat e drejtuesve të PD për qarkun e Tiranës

Partia Demokratike ka përcaktuar drejtuesit politikë në 16 zonat e Tiranës, të cilët do të udhëheqin fushatën elektorale të 25 prillit.

Në Kavajë dhe në Rrogozhinë, dy zona që janë pjesë e kryeqytetit është emëruar drejtuese politike, Grida Duma, ndërsa në rrethinat e kryeqytetit përkatësisht në Bashkinë Kamzë dhe Vorë është emëruar Flamur Noka.

Në kryeqytet, drejtues është emëruar edhe ish-deputeti i Vlorës, Agron Shehaj dhe sigurisht edhe Jorida Tabaku.

Dega Tirana 1 + 12 + 14

ALDO BUMÇI

Dega Tirana 2 + 3 + 10

JORIDA TABAKU

Dega Tirana 4 + 8

ALFRED RRUSHAJ

Kavajë + Rrogozhinë

GRIDA DUMA

Dega Tirana 5 + 7

AGRON SHEHAJ

Dega 9 + 11

ALBANA VOKSHI

Dega Tirana 6 + 13 + 15 + 16

BELIND KËLLIÇI

Kamëz + Paskuqan + Vorë

FLAMUR NOKA

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.