“Po çlirohet nga hija e rëndë”/ Rama poston pamje nga Lezha (Video)

Kryeministri Edi Rama mëngjesin e kësaj të diele e ka nisur me një video nga qyteti i Lezhës.

Sipas Ramës, ky qytet ka pësuar ndryshim dhe po vazhdon të çlirohet nga hija e rëndë e të kaluarës, duke përmirësuar mjedisin, infrastrukturën dhe profilin e saj turistik.

Postimi i Ramës:

MIRËMËNGJES, dhe me këto pamje të ndryshimit të Lezhës që vazhdon të çlirohet nga hija e rëndë e të kaluarës, duke përmirësuar mjedisin, infrastrukturën, profilin e saj turistik, ju uroj një të diel të mbarë.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.