Tritan Shehu, drejtues politik i PD-së në Gjirokastër

Është emëruar edhe i deleguari i fundit në qarqe nga Partia Demokratike.

Bëhet fjalë për ish-deputetin Tritan Shehu, i cili do të drejtojë fushatën në qarkun jugor të Gjirokastrës, ku dhe do të jetë në krye të listës së deputetëve.

Një ditë më parë, kreu i PD-së Lulzim Basha publikoi edhe të deleguarit në Tiranë dhe në Kukës.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.