Shëtitja e veçantë e Yuri Kim, ja çfarë poston ambasada amerikane

Ambasadorja e SHBA në Tiranë Yuri Kim, ka vendosur të eksplorojë Shqipërinë në fundjavë

Ambasada ka shpërndarë foton e Yuri Kim dhe shkruan se ajo shfrytëzoi kohën e mirë dje dhe u ngjit në këmbë nga Fushasi në kalanë e Dorëzit.

Njoftimi i Ambasadës së SHBA

“Ambasadorja Kim shfrytëzoi kohën e mirë dje dhe u ngjit në këmbë nga Fushasi në kalanë e Dorëzit.

“Ishte kënaqësi të takoja një grup çiklistësh malorë që gjithashtu po shijonin natyrën fantastike të Shqipërisë”, shkroi ajo në Instagram.

Ambasada e SHBA nxjerr foton e veçantë të Yuri Kim: Dje u ngjit
Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.