Rama tregon pamje nga rindërtimi në Shijak: 31 pallate për 660 familje

Kryeministri Edi Rama ka publikuar mëngjesin e sotëm pamje nga punimet e rindërtimeve në Shijak, ku po ndërtohen 31 pallate për 660 familje.

“Mirëmëngjes, dhe nga Shijaku ku pas dorëzimit të 802 shtëpive puna vijon pa u ndalur dhe për 31 pallate ku do të akomodohen edhe 660 familje, ju uroj një fundjavë të mbarë”, shkruan Rama krahas pamjeve.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.