Rama ironizon Bashën: Kryeministri më i mirë për Shqipërinë

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në rrjetet sociale një foto të Lulzim Bashës, duke e ironizuar këtë të fundit.

Përmes një postimi në “Twitter”, Rama ka shpërndarë një foto nga statusi i Bashës, ku thuhet se 53.2% kanë votuar për liderin e opozitës si kryeministri më i mirë.

Në linjën e ironisë, Rama kapet me shifrat, duke kujtuar dhe një lapsus të kryetarit të PD-së.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.