Rama poston pamjet e lagjes së re të “5 Majit”: Pasqyrë e Rilindjes

Kryeministri Edi Rama ka postuar sot pamjet e projektit të lagjes së re të “5 Majit”, që do të ndërtohet në Tiranë.

Punimet në kantier kanë nisur dhe kreu i qeverisë e konsideron lagjen e re “pasqyrë të Rilindjes”.

“Mirëmëngjes dhe me këtë pasqyrë të Rilindjes së ‘5MAJIT’, mes projektit e kantierit, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/711376629520145

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.