Rama mungoi në Kuvend gjatë fjalimit të saj, por çfarë thotë Vjosa Osmani për këtë

Mungesa e Kryeministrit Edi Rama sot në sallën e Kuvendit, kur Presidentja në detyrë e Kosovës Vjosa Osmani mbajti fjalimin e saj, ka provokuar debate të shumta.

E pyetur në një interviste për “Euronews Albania”, lidhur me këtë, Osmani ka surprizuar duke thënë se, nuk e kishte vënë re mungesën e tij (Ramës) dhe nuk i kishte ndjekur mediat për ta kuptuar këtë.

“Nuk e kam vënë re në të vërtetë, dhe nuk i kam lexuar mediat. Por tani po e mësoj”, tha Presidentja në detyrë e Kosovës.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.