Rama jep lajmin: Efektivi që rrezikon të humbasë syrin do të dërgohet në…

Kryeministri Edi Rama, shoqëruar nga ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu dhe drejtori i Përgjithshëm i Policisë Ardi Veliu, ka vizituar efektivin e policisë së plagosur, Fadil Allaraj.

Allaraj kaloi një operacion në sy pas dëmtimit që pësoi gjatë protestave ditët e fundit, në Tiranë.

“Jemi në kontakt me autoritetet në Turqi për një trajtim maksimal”, tha Rama.

Ndërkohë protesta vijojnë edhe këtë të premte për vrasjen e Klodian Rashës, nga efektivi i policisë.

https://fb.watch/2jxsD24JC8/

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.