Rama uron të dielën me pamje nga Valbona

Kryeministri Edi Rama, këtë të diel, e ka nisur me pamje nga Valbona piktoreske.

Përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”, ai ka publikuar foto dhe video nga Valbona, një ndër destinacionet e preferuara nga vizitorët.

Rama shkruan se Valbona dimërore destinacioni kryesor për personat që pëlqejnë aventurat e majave me dëborë.

“MIRËMËNGJES 😊

dhe me Valbonën dimërore që është kthyer në një nga adresat e preferuara jo vetëm për vizitorët vendas, po edhe të huajt që pëlqejnë aventurën e majave me dëborë, ju uroj një të diel të qetë”, shkruan Rama.

Share With:
Tags
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.