Zgjedhjet/ Kërkon 75 mandate, Rama mbledh të gjithë deputetët e PS-së

Kryeministri Edi Rama do të mbledhë pas pak grupin parlamentar të Partisë Socialiste.

Mësohet se takimi nis në orën 08:30 dhe do të zhvillohet në selinë rozë.

Ky takim vjen në një kohë kur kanë mbetur edhe pak javë nga zgjedhjet e 25 prillit.

Këto zgjedhje do të jenë edhe fokusi i kësaj mbledhjeje, gjatë së cilës Rama do të kërkojë angazhimin e të gjitha strukturave për fitoren e 75 mandateve më 25 prill.

Share With:
Tags
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.