Përplasja Basha-Berisha/ Kadilli: Njëri është bosh, tjetri i konsumuar

Ish kandidati për kryetar i PD, Fatbardh Kadilli ka komentuar situatën në PD dhe përplasjen Basha-Berisha.

Kadilli theksoi se lëvizja e Berishës nuk është zgjidhje edhe pse i trazoi ujërat në parti.

Sipas tij, PD nuk fiton dot as me Bashën e as me Berishën

“Berishap për mua nuk është zgjidhje, edhe pse i trazoi ujërat. Ndwrsa kur shoh Bashën, shoh tej për tej është bosh, më duket sikur s’shoh njeri. Kur shoh Berishën shoh një person 100% politik, por të konsumuar dhe nuk i ofron asgjë as PD, e as shqipatrëve. Nuk fitojmë dot as me Bashën as me Berishën”, tha Kadilli.

Share With:
Tags
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.