Përmbyllen listat e drejtuesve të partive në 12 qarqe

Janë përmbyllur në dy partitë kryesore drejtuesit politike të fushatës në qarqe.

Më poshtë është lista e plotë e drejtuesve për dy partitë kryesore Partinë Socialiste dhe atë Demokratike.

Kukës- Safet Gjici (PS) , Flamur Hoxha (PD)

Shkodër- Ilir Beqaj (PS), Helidon Bushati (PD)

Lezhë- Lindita Nikolla (PS), Mark Marku (PD)

Tiranë – ndahet Bashkia Erjon Veliaj, Tirana Qark Elisa Spiropali / Kryetari Ervin Bushati (PS);

Tiranë – Jorida Tabaku, Albana Vokshi, Agron Shehaj, Belind Këllici, Aldo Bumçi, Flamur Noka (PD)

Durrës – Ardian Çela (PS), Edi Paloka (PD)

Dibër- Olta Xhaçka (PS), Xhelal Mziu (PD)

Elbasan- Taulant Balla (PS), Gazment Bardhi (PD)

Korçë- Niko Peleshi (PS), Edmond Spaho (PD)

Fier – Gramoz Ruçi (PS), Enkelejd Alibeaj (PD)

Vlorë – Damian Gjiknuri (PS), Bujar Leskaj (PD)

Gjirokastër- Bledi Çuçi (PS), Tritan Shehu (PD)

Berat – Bledi Klosi (PS), Tomorr Alizoti (PD)

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.