Zgjedhjet/ PD cakton drejtuesin politik për Kukësin

Pas përcaktimit të drejtuesve poltikë në qarqet kryesore të vendit, Partia Demokratike, ka marrë vendimin edhe për qarkun më verior të vendit, atë të Kukësit.

Sipas vendimit të strukturave të larta të PD, drejtues politik në qarkun e Kukësit do të jetë Flamur Hoxha.

Hoxha është aktualisht kreu i PD-së në Kamzë. Më herët, Lulzim Basha ka caktuar dhe tetë drejtuesit e PD-së, që do të drejtojnë fushatën elektorale për zgjedhjet e 25 prillit.

Share With:
Tags
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.