“Paqe” mes Ramës dhe Kurtit, pozojnë të përqafuar (Foto)

Krah për krah homologut të tij kosovar u shfaq Kryeministri Edi Rama në një fotografi të publikuar në rrjetet sociale.

Foton e ka postuar vetë kreu i qeverisë në profilin e tij në Instagram. Ai e shoqëronte postimin me flamujtë kombëtarë të Shqipërisë dhe Italisë.

Fotoja e kryeministrit  Edi Rama dhe e Albin Kurtit është shkrepur në Tiranë gjatë Samiti të radhës së liderëve të Ballkanit Perëndimor.

Aty morën pjesë Kryeministrat e 6 vendeve rajonale.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.