Meta: Treni i integrimit është nisur, mjerë kush i del para

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta është shprehur se treni i integrimit nuk do të ndalet për Shqipërisë pas zgjedhjeve të 25 prillit.

Në një postim në “Facebook”, ai paralajmëron: Mjerë kush do të dalë para tij (trenit) për ta ndaluar.

“Treni i integrimit është nisur dhe nuk ndalet as pas zgjedhjeve të 25 prillit. Mjerë kush i del para!”, shkruan Meta.

Share With:
Tags
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.