‘Prioriteti ynë’/ Metaj takon të rinjtë e Korçës

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Metaj, ka takuar sot drejtuesit e partisë në qarkun e Korçës.

Përmes një postimi në “Facebook”, Metaj shkruan se të rinjtë në vendimmarrje dhe drejtim do të jenë prioriteti i Partisë së Lirisë.

Postimi i plotë

Me anëtaren e Komitetit Organizativ, Ismeralda Seidolli, një nga drejtueset më të njohura të rinisë në Qarkun e Korçës dhe në gjithë vendin, kandidate për zgjedhjet parlamentare të vitit 2021, biseduam sot për çështjet e organizimit të partisë, problemet e arsimit universitar, si dhe përfshirjes së të rinjve si kandidatë në zgjedhjet e ardhshme lokale.

Të rinjtë në vendimmarrje dhe drejtim do të jenë prioriteti im dhe Partia e Lirisë është platforma e tyre.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.