“Kurrë si Gjiri i Lalëzit”, Erion Braçe nxjerr prapaskenat dhe lëshon paralajmërimin e fortë që në mëngjes

Zv.kryeministri Erion Braçe pas akuzave të forta që hodhi ditën e djeshme ndaj kryetarit të LSI në Divjakë, i ka vazhduar sulmet edhe mëngjesin e sotëm.

Braçe përmes një postimi në rrjetet sociale shkruan se Divjaka është e të gjithëve, por kurrë si Gjiri i Lalëzit që është bërë me kumar, drogë dhe paratë e pista të korrupsionit të Tiranës.

Postimi i plotë:

#MIREMENGJES

#MYLOVELYDIVJAKA

DIVJAKA E TE GJITHEVE!

POR KURRE SI GJIRI I LALEZIT!

Hajdutet e te korruptuarit,

fiks krijuesit dhe gezuesit e LALEZIT,

ta harrojne #Divjaken!

Divjaka u be me pune e nder,

kurre me kumar, droge dhe parate e pista te korrupsionit te Tiranes!

https://www.instagram.com/p/CK0hYxAn0As/?utm_source=ig_embed

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.