FOTO/ Kryemadhi, takim “kokë më kokë” me bashkëshorten e Bashës

Ditën e djeshme Monika Kryemadhi është shfaqur në një takim “kokë më kokë” me Aurela Bashën, bashkëshortja e kreut të PD-së, Lulzim Basha.

Në foton e publikuar në media, Kryemadhi dhe bashkëshortja e Bashës shfaqen duke bashkëbiseduar në një lokal.

Të dyja duken të përqendruara në bisedën e tyre që mund të jetë politika e ditës, zgjedhjet apo edhe çështje të tjera  familjare.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.