Intervista e veçantë e Spiropalit/ Me kë do ta krahasonte Berishën, Ramën, Metën dhe Kryemadhin?

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka dhënë një intervistë të veçantë për emisionin ‘Ndryshme”.

E pyetur me kë do ta krahasonte Edi Ramën, Sali Berishën, Monika Kryemadhin dhe Ilir Metën, nëse do të ishin këngëtarë, ajo u përgjigj:

Berisha do të ishte AC/DC, sepse ka të njëjtin ritëm gjithë kohës…

Monika Kryemadhi besoj se do të ishte si ato këngëtaret e korit të kishës, që kanë atë qesen që marrin lëmoshat e kishës…

Edi Rama është një “Rock Star”…

Ilir Meta një “Baftjar”, përfundoi Spiropali krahasimet e saj me rimë dhe të qeshura.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.